Belgelerimiz

Sertifikalarımız

BEL QUALITY CERTIFICATIONISO 10002:2014
Smoxh Künye

Neler Yapıyoruz?
Emek ve Özen

100%

Online Sipariş (Bayi Panel Kullanımı)

87%

İhracat

55%

Müşteri Memnuniyeti

99%

ÜRETİM SÜRECİ
Üretimden dağıtıma giden yolculuktaki tüm süreçlerde AR-GE ve proje geliştirme. Teknolojik trendlerin takibi, güncel ve güçlü üretim kalemlerinin üretim sürecine dahil edilmesiyle inovatif iş üretim odağında ürün geliştirme.
Analiz & HazırlıkÜretime alınacak her yeni ürün için pazar analizi ve müşteri memuniyeti için son kullanıcıya yönelik AR-GE çalışmalarının yapılması. AR-GE çalışmalarının verdiği sonuçlar doğrultusunda teknik üretim sürecinin planlanması.
ÜretimAnaliz ve Hazırlık süreçlerindeki iş planlaması doğrultusunda üretim sürecinin başlatılması. Üretim bandından çıkan ürünlerin kontrol ve test aşamasına hazırlanması.
TestNihai ürünlerin kalite kontrol merkezinde kalite standartlarına uygun test ve analizlere tabi tutulması.
LojistikNakliye esnasında doğacak olumsuzlukları ortadan kaldıracak ürünlere özel paketleme teknikleri ile ürünlerin dağıtıma hazırlanması.
Bayi Paneli / Online SiparişSipariş oluştur, Siparişlerini kontrol et ve yönet, Mesajlar panelinden yenilikleri takip et ve sürekli güncel kal, Sepete ekle ve istediğin zaman sipariş ver.. yenilenen bayi panelimiz ile sürekli iletişimde kalabilirsiniz.
Size En Yakın Bayiye Ulaşın!TürkiyeSize en yakın bayilerimize ulaşarak tüm ihtiyaçlarınaza yönelik desteği alabilirsiniz.
Bulunduğunuz bölgede bayi ve servis hizmeti bulunmuyorsa fabrikamızı arayarak doğrudan destek alabilirsiniz.
BAYİLERİ GÖR