Kurumsal

Smoxh Kesici Takımlar

2004 Yılında kurucumuz Mustafa ŞİMŞEK tarafından 50m2 alanda CNC torna ve frezeler için kesici uç bağlama ekipmanları üretimine başlamıştır, kurulduğu günden bu zamana kadar sürekli AR-GE ve teknolojik yatırımlar yaparak 15.000 m2 alanda mühendisleri ve alanında tecrübeli 120 personeli ve 6.000’i aşkın ürün çeşidi ile üretimine devam etmektedir.
Türkiye’de ve Dünyada adından söz ettiren SMOXH Kesici Takımlar tüm dünya çapında son kullanıcılar tarafından tercih edilen marka haline gelmiştir.
SMOXH Kesici Takımlar Türkiye pazarında takım sektör payının büyük çoğunluğunu alarak ciddi talep toplamıştır.
Üretiminin %60 lık kısmını başta Avrupa pazarı olmak üzere tüm Dünya’da kullanıcılarına ulaştırmaktadır.
SMOXH’un bugün tercih edilen marka olması hem maliyet hem de kalite noktasında en üst seviyelere ulaşmış olmasından kaynaklanmaktadır. SMOXH yapmış olduğu yatırımlar ile Türkiye ve Dünyanın göz bebeği haline gelmiştir.
Eğitime Yapmış olduğu yatırımlar ile sosyal sorumluluk projelerinde iştirak etmiş ve SMOXH Akademiyi kurarak gelecekte nitelikli nesiller yetişmesine kapı aralamıştır.
SMOXH Kesici Takımlar başarının anahtarının ben değil BİZ ilkesinden geçtiğinden emindir bu sebeple bu başarıda emeği geçen tüm bayilerine, kullanıcılarına ve en önemlisi birlikte yürüdüğü mesai arkadaşlarına yürekten teşekkür eder.

Smoxh Künye

Neler Yapıyoruz?
Emek ve Özen

100%

Online Sipariş (Bayi Panel Kullanımı)

87%

İhracat

55%

Müşteri Memnuniyeti

99%

ÜRETİM SÜRECİ
Üretimden dağıtıma giden yolculuktaki tüm süreçlerde AR-GE ve proje geliştirme. Teknolojik trendlerin takibi, güncel ve güçlü üretim kalemlerinin üretim sürecine dahil edilmesiyle inovatif iş üretim odağında ürün geliştirme.
Analiz & HazırlıkÜretime alınacak her yeni ürün için pazar analizi ve müşteri memuniyeti için son kullanıcıya yönelik AR-GE çalışmalarının yapılması. AR-GE çalışmalarının verdiği sonuçlar doğrultusunda teknik üretim sürecinin planlanması.
ÜretimAnaliz ve Hazırlık süreçlerindeki iş planlaması doğrultusunda üretim sürecinin başlatılması. Üretim bandından çıkan ürünlerin kontrol ve test aşamasına hazırlanması.
TestNihai ürünlerin kalite kontrol merkezinde kalite standartlarına uygun test ve analizlere tabi tutulması.
LojistikNakliye esnasında doğacak olumsuzlukları ortadan kaldıracak ürünlere özel paketleme teknikleri ile ürünlerin dağıtıma hazırlanması.
Bayi Paneli / Online SiparişSipariş oluştur, Siparişlerini kontrol et ve yönet, Mesajlar panelinden yenilikleri takip et ve sürekli güncel kal, Sepete ekle ve istediğin zaman sipariş ver.. yenilenen bayi panelimiz ile sürekli iletişimde kalabilirsiniz.
Size En Yakın Bayiye Ulaşın!TürkiyeSize en yakın bayilerimize ulaşarak tüm ihtiyaçlarınaza yönelik desteği alabilirsiniz.
Bulunduğunuz bölgede bayi ve servis hizmeti bulunmuyorsa fabrikamızı arayarak doğrudan destek alabilirsiniz.
BAYİLERİ GÖR