ÜRETİM SÜRECİ
Üretimden dağıtıma giden yolculuktaki tüm süreçlerde AR-GE ve proje geliştirme. Teknolojik trendlerin takibi, güncel ve güçlü üretim kalemlerinin üretim sürecine dahil edilmesiyle inovatif iş üretim odağında ürün geliştirme.
Analiz & HazırlıkÜretime alınacak her yeni ürün için pazar analizi ve müşteri memuniyeti için son kullanıcıya yönelik AR-GE çalışmalarının yapılması. AR-GE çalışmalarının verdiği sonuçlar doğrultusunda teknik üretim sürecinin planlanması.
ÜretimAnaliz ve Hazırlık süreçlerindeki iş planlaması doğrultusunda üretim sürecinin başlatılması. Üretim bandından çıkan ürünlerin kontrol ve test aşamasına hazırlanması.
TestNihai ürünlerin kalite kontrol merkezinde kalite standartlarına uygun test ve analizlere tabi tutulması.
LojistikNakliye esnasında doğacak olumsuzlukları ortadan kaldıracak ürünlere özel paketleme teknikleri ile ürünlerin dağıtıma hazırlanması.
Smoxh Cutting Tools

2004 Yılında kurucumuz Mustafa ŞİMŞEK tarafından 50m2 alanda CNC torna ve frezeler için kesici uç bağlama ekipmanları üretimine başlamıştır...

  • Ar-Ge altyapsına dayalı üretim süreci.
  • Teknoloji merkezli kalite yönetimi.
  • Sertifika ve standartlara uygun üretim peryodu.
  • % 100 müşteri memnuniyeti odağı.
  • Uluslaraarası standartlar ve akreditasyonlar.
  • Müşteri taleplerini analiz eden yapı.
Emek ve Özen

100%

Online Sipariş (Bayi Panel Kullanımı)

87%

İhracat

55%

Müşteri Memnuniyeti

99%

HAKKIMIZDA
Bayi Paneli / Online SiparişSipariş oluştur, Siparişlerini kontrol et ve yönet, Mesajlar panelinden yenilikleri takip et ve sürekli güncel kal, Sepete ekle ve istediğin zaman sipariş ver.. yenilenen bayi panelimiz ile sürekli iletişimde kalabilirsiniz.

Yeni Ürünlerimiz

Smoxh Kesici TakımlarTANITIM FİLMİSmoxh kurulduğu günden bu zamana kadar sürekli AR-GE ve teknolojik yatırımlar yaparak 15.000 m2 alanda mühendisleri ve alanında tecrübeli 120 personeli ve 6.000’i aşkın ürün çeşidi ile üretimine devam etmektedir...

Eğitim Videoları

Smoxh 2022 Ürün Kataloğu

6.000’in üzerinde stok kalemimiz ile yenilenen ürün kataloğumuz yeni sayfa düzeni ve yenilenen index sistemi ile ihtiyacınıza yönelik ürün aramalarınızda büyük kolaylık sağlayacaktır. İncele İndir
Size En Yakın Bayiye Ulaşın!TürkiyeSize en yakın bayilerimize ulaşarak tüm ihtiyaçlarınaza yönelik desteği alabilirsiniz.
Bulunduğunuz bölgede bayi ve servis hizmeti bulunmuyorsa fabrikamızı arayarak doğrudan destek alabilirsiniz.
BAYİLERİ GÖR